×
Uzaktan Eğitim Yazılımı
Uzaktan Eğitim Yazılımı
Görüntülü sesli ve yazılı olarak Her bir eğitimci aynı anda Binlerce kişiye ders verebilecek, binlerce öğrenci ise ister bilgisayarından isterse cep telefonundan derslere online katılabilecek.Eğitimciye canlı sorular sorabilme imkanı sunan, masaüstü, intraktif tahta,url ve dökümasyon paylaşımı yaparak ders anlatımlarınızı görsel ve heyecan verici hale getirebilirsiniz.

Aynı anda 100 lerce sınıf oluşturabilir, her sınıfa aynı anda BİNLERCE öğrenci bağlıyabilir, 3G, 4G, 5G, wap ve tüm internet uygulamalarıyla gerçek online görüntülü sesli eğitim verebilirsiniz. Sistemimiz birçok gelişmiş modüllerle desteklenmiş olup tam bir sanal okul platformudur. içinde akıllı tahta uygulaması, test sistemi, sözlük, kitap ,her türlü dökümasyon arşivi, eğitimci araçları, müfredat , yedekleme, not sistemleri, takvimsel etkinlikler, otomatik uyarı sistemleri, emailing, ödev sistemi, gelişmiş raporlama sistemleri, 20 dil desteği, görev atama ve gruplandırma bölümleri gibi birçok özellikle eşsiz bir sanal okul platformunu kendi mühendislerimiz ile gerçekleştirdik.Sistemimiz orta doğu ve avrupanın en gelişmiş Online eğitim sistemidir. Türkiye'deki internet koşullarında her bir eğitmen aynı anda 1500 kişiye kadar kesintisiz görüntülü sesli yazışmalı online eğitim verebilmektedir.Gerçek UZAKTAN EĞİTİMDE olması gereken her şeyi sistemimizde bulabilirsiniz.

Yüz yüze eğitimi de seven ama animasyon dünyasına girince kendinden geçen bir ekiple 2006 yılında başlayan yolculuk şimdilerde ikinci kuşakla sürüyor. Floppy Disk'lerden CD'ye geçişte heyecanlanan, İnternet'in keşfiyle coşan, mobil ve tablet teknolojisiyle kendisini kaybeden, içeriğe biraz teknoloji, teknolojiye biraz içerik katarak şu baş döndürücü dünyayı önce anlamaya sonra üretmeye ardından da değiştirmeye çalışan şanslı bir e-Öğrenme topluluğuyuz.

Şanslıyız; çünkü hayatın içinde e-Öğrenmeyi, e-Öğrenmenin içinde hayatı yakalamak üzerine kurulmuş bir kurum kültürümüz var. Romanı roman, sinemayı sinema, sporu spor, cafeleri cafe olarak yaşayamıyoruz. Baktığımız her yerde, teknolojinin işimize nasıl katkı sağlayacağını düşünmekten alıkoyamıyoruz kendimizi.

Hayatın tüm stresinden ve yorgunluğundan kurtulmak için kaçıp ofise geliyoruz, sizleri de bekleriz.

Online öğretim platformumuzu diğerlerinden ayıran başlıca özelliklerimiz:

 • Sistem tüm internet tarayıcılarında ve Mobil cihazlarda 3G bağlantısıyla çalışabilir.
 • Sistemimizde ders verebilmek ve alabilmek için sadece 100 Kbyt upluad yeterlidir.
 • Saatlerce yapılan derslerin kayıtları fiziksel bellek taşımaz. ( 1 Saatlik ders kaydı sadece 10 Mb dır.)
 • Sistem MVC teknolojisi ile yapılmış olduğundan son derece hızlıdır. ( Dünyada kullanılan Flash tabanlı sanal sınıf sistemleri gibi hantal yapıda değildir)
 • Canlı İnternet TV yayınları yapabilirsiniz. ( Canlı konuklar alıp programlar yapabilirsiniz.)
 • IP Telefon bağlantı desteği ile görüntülü IP telefon bağlantıları yapılmasını sağlıyabilirsiniz.
 • 7/24 Canlı dersler , canlı İnternet Tv veya Mobil TV yayınları yapabilirsiniz.
 • Sistemimiz 3G-4G-5G internet uyumludur.( Mobil cihazlarla dünyanın her tarafından derslere katılabilirsiniz.)
 • SAEP Live ı kendi kullandığınız platformlara kolayca entegre ederek otomatik çalışmasını sağlıyabilirsiniz.
 • Grafik kart desteği ile yüklediğiniz dökümasyonlarda değişiklikler yapabilirsiniz.
 • Projeksiyon ile dev ekranlarda interaktif tahta özelliğinden yararlanarak örgün eğitimlerinizde kullanabilirsiniz. (Ayrıca interaktif tahta almanıza gerek yoktur)
 • Dokunmatik ekran desteği ile mouse ve grafik tableti ortadan kaldırabilirsiniz
Online öğretim platformu demo için tıklayınız
© GES Bilişim ve Danışmanlık - 2017 - Tüm hakları saklıdır.