×
Kurumsal Sistem Entegrasyonu
Toplu veri aktarımı

Özel Yazılım Geliştirme, Danışmanlık, Sistem Entegrasyonu ve Sistem Yönetimi – GES Bilişimin hizmet portföyü kısaca böyle tanımlanabilir. Bunun da ötesinde biz, bu sözcüklerin ifade edebildiklerinden daha fazlasını sunuyoruz. Deneyim, uzmanlık ve yenilenme gücü ile, ödün vermeden müşterilerimizin taleplerine yönelik ikna edici bilgi teknolojisi çözümleri sunuyoruz.

Projelerimizin herbiri vazgeçilmez bir şarta tabidir: Hayallerimizi ve hedeflerimizi bizim hayallerimiz ve hedeflerimiz yapmak. Biz sadece iyi değil, en iyi sonuçları göstermek istiyoruz. Bu da ancak, müşterilerimizle açık bir iletişim ve uyumlu bir ortak çalışma sayesinde mümkündür.

Mümkün olana ulaşabilmek için, tekrar tekrar mümkün olmayanlar üzerinde çalışmak gerekir.” Hermann Hesse’nin bu sözleri, GES Bilişim liderleri için ana bir motif olmuştur. Bu, hergün yeniden personelimizin yaratıcı potansiyelinin ortaya çıkmasını talep ve teşfik etmek, onlara merak, motivasyon ve ekip ruhunu aşılamak anlamına gelmektedir. Mükemmel seviyedeki çözümler ancak bu şekilde oluşurlar.

Teknoloji Entegrasyonu

GES Bilişim, teknoloji entegrasyonu hizmetleri ile müşterilerinin teknoloji organizasyonlarını ve teknolojik varlık portföylerini de kapsayan kritik ve hassas bir iş alanını daha iyi yönetmelerine yardımcı olan, kapsamlı bilgi teknolojileri danışmanlığı ve entegrasyon hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal Sistem Entegrasyon Hizmetleri

Günümüzün teknolojiye bağımlı iş ortamında, iş hedeflerini altyapı yatırım ve performansı ile ilişkilendirmek başarı için kritiktir. Kurumsal sistem entegrasyonu sonucunda kurumsal BT operasyonlarında maliyet ve risk düşürülebilmekte, şirketin performansı ve gelişmeleri takip etme süresi iyileştirilebilmektedir.

Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıdakileri içermektedir:

  • BT hizmet sunumu
  • BT hizmet desteği
  • Uygulama yönetimi
  • Bilişim altyapı yönetimi

Hizmetlerimiz söz konusu alanlarda fonksiyonel gereksinimleri belirlemekten, satın alma, test, kurulum, yaygınlaştırma ve BT altyapısına sürekli destek olmaya varana kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.