×
Microsoft SharePoint
Microsoft SharePoint’in Öne Çıkan Özellikleri
Nerede olursanız olun ve ister bilgisayar isterse de mobil cihaz üzerinden iş arkadaşlarınızla aynı doküman üzerinde aynı anda çalışabilirsiniz. Üstelik yapılan tüm düzenlemeleri akıllı bir şekilde kaydeden SharePoint ile geçmişte yapılan değişikleri görebilir ve hangi kullanıcı tarafından da gerçekleştirildiğini de öğrenebilirsiniz.
SharePoint, her proje ekibine, departmana ve bölüme sağladığı üretken ekip siteleriyle ekip çalışmasını destekler. Dosya, veri, haber ve kaynakları paylaşın. Sitenizi, ekibinizin işlerini kolaylaştıracak şekilde özelleştirin. Şirket içinden ve dışından ekip üyeleriyle PC ve Mac bilgisayarlarda, mobil cihazlarda kolayca ve güvenle birlikte çalışın.
Basit paylaşım ve sorunsuz işbirliği
Kuruluşunuzdakilere bilgi sunun ve katılımlarını sağlayın
İntranet siteleri ve portallar, çalışanlara bilgiler sunup katılımlarını sağlayarak kuruluşu daha uyumlu ve verimli bir hale getirir. Ortak kaynak ve uygulamaları paylaşın. Zengin ve dinamik sayfalar aracılığıyla mesajınızı herkese iletin. SharePoint giriş sayfasında ve SharePoint mobil uygulamalarında sunulan kişiselleştirilmiş haberler sayesinde gelişmelerden haberdar olun.
Genel bilgi birikiminden yararlanın
Genel bilgi birikiminden yararlanın
Bilgiye dayalı kararlar almanıza yardımcı olup eylemlerinizi yönlendirecek bilgi, uzmanlık ve öngörüleri keşfetmeye yönelik akıllı yöntemler ve güçlü arama özellikleri sayesinde tek bir tıklamayla ihtiyacınız olan bilgiye erişebilirsiniz. SharePoint’in zengin içerik yönetimi ve Yammer’da kullanıma sunulan değerli bağlantı ve konuşmalar, kuruluşunuzun bilgiden en hızlı şekilde yararlanmasına olanak tanır.
İş süreçlerini dönüştürün
Bildirimler ve onaylar gibi basit görevlerden karmaşık operasyonel iş akışlarına kadar farklı süreçleri dönüştürerek üretkenliği hızlandırın. SharePoint liste ve kitaplıkları, Microsoft Flow ve PowerApps ile formlar, iş akışları ve özel uygulamalar kullanarak her tür cihaz için zengin dijital deneyimler oluşturabilirsiniz.
İş süreçlerini dönüştürün
GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.