×
Kurumsal Yazılım Sistemleri
Kurumsal Yazılım Sistemleri
Kuruluşumuzdan beri en temel odağımız olan kurumsal ihtiyaçlarınızı her alanda rakipsiz olan ekibimizle analiz ediyor, yazılım sisteminizi en güncel teknolojilere uygun olarak tasarlayıp geliştiriyor ve kaliteden ödün vermeksizin başarılı bir şekilde hizmete alıyoruz.

GES Bilişim, Son yıllarda başarılı bir şekilde tamamlamış olduğu ve halen bakımını üstlendiği ülkemizin gelişimine ve teknolojik altyapısına önemli katkılarda bulunan projelerde göstermiş olduğu başarılarla elde edilen deneyim ve motivasyon, bundan sonra üstleneceği projelerde de kuruluşumuzu ayrıcalıklı kılmaktadır.

Özel yazılım çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmış GES Bilişim, şu anda Türkiye 'nin önde gelen kamu kurum ve özel bankalarında yazılım çözümeri ile sektöre katkı sağlamaktadır

Ülkemizin 2023 hedefleri için katma değeri en yüksek sektör olan yazılım sanayi olarak en önemli rollerden birini üstleniyoruz. Günümüzde yazılımlar hayatın her alanına girmiş durumda. Yazılım sektörü olarak bunu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. GES Bilişim olarak 2014 yılında stratejimizi çok net olarak belirledik.

Kısaca stratejimizin 2 yolu var, İhracat ve Kamuda yerli yazılım kullanımını arttırmak. PAZARIMIZI BÜYÜTMEK. Pazarımızı büyütürken: Ulusal'dan çok uluslar arası standartlarda yazılım geliştirme modeli ile ihtiyaçlarınızı / fikirlernizi yazılım çözümlerinize dönüştüren yaklaşımızla sizlere gururla yerli yazılım geliştiriyoruz.

Kaliteye Bağlılık

Firmamız hiçbir zaman servislerimizin kalitesinden ödün vermez.Özel bir kalite güvence bölümü , tüm geliştirme aşamaların proje aktivitelerini denetler ve kusur önleme, proje riski azaltma ve üstün kalite sonuçlarını garantiler.

Personel Kalitesi

Personellerimizin kalitesi bizi öne çıkarır.Biz sadece en iyi profesyonelleri işe alır ve muhafaza ederiz.Birinci sınıf uzmanlardan oluşan kaynak ekibimizi büyütmek ve gelitirmek için personel seçimi yaparız.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

GES Bilişim, müşteri merkezli bir organizasyondur. Müşterilerimizi anlamak ve onlara, hedeflerinde varmaları için yardımcı oluruz.

Bireysel Yaklaşım

Her müşterinin durumunu derinlemesine irdeleriz.Proje ihtiyaçlarına dayanarak, müşterinin belirli mesleki hedeflerini ile ihtiyaçlarını analiz eden, anlayan ve bunları karşılayacak çözümleri üreten özel analistlerden oluşan bir ekip ayarlarız.

Kolay İletişim

Hangi projenin başarısı için olursa olsun etkili iletişimin çok önemli olduğunu biliyoruz.Tüm gerekli kaynakları sağlayarak üretken müşteri iletişim çevresi kurarız.

İş Değeri Sunmak

Müşterilere ayrıcalıklı iş değeri sunmak Pikselsoft’un temel hedeftir. Bu, yazılım geliştirme sürecine odaklanmaktan daha fazla şey gerektirir. Bu şekilde, müşterilerimize, işlerine gerçek değerler katan teknolojik çözümler teklif edebiliriz. Bizim başarımızın müşterilerimizin başarısı ile ölçüldüğünü biliyoruz.

Takımımızın kapasitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için, geliştirme teknolojileri, mühendislik pratikleri, yönetim metodları ve kalite kontrol (QA) standartlarını takip eder ve kullanırız.

© GES Bilişim ve Danışmanlık - 2017 - Tüm hakları saklıdır.