×
Danışmanlık Hizmetleri
En başarılı şirketler, değişen ihtiyaçlarını zamanında tespit edebilen, bu doğrultuda gerekli önlemleri geliştiren ve uygulayanlar olacaktır. GES Bilişim Danışman Ekibi, farklı sektörlerde on binlerce projeden edinilen deneyimleri içeren uluslararası bilgi paylaşım ağı ve bu projelerde görev almış tecrübeli binlerce uzmanı sayesinde en ideal çözümleri hızlı bir şekilde geliştirebilecek ve iş fırsatlarının değerlendirilmesini sağlayacak yetkinliğe sahiptir.

Öte yandan, yerel mevzuat ve piyasa bilgisi ve “müşteri için değil, müşteri ile birlikte çalışma” ilkesi bu ideal çözümlerin gerçekçi ve uygulanabilir çözümler haline getirilmesini sağlamaktadır. Teknolojik çözümler sağlayan stratejik ortaklıklar, program ve proje yönetim yaklaşımları, farklı sektör uzmanlıkları, çözümlerin uygulanmasına ilişkin metodolojiler ve uygulama araçları, uygulanabilir çözümlerin eksiksiz olarak hayata geçirilmesini teminat altına almaktadır.

Danışmanlığı Ciddiye Alıyoruz
GES Bilişim uzmanları olarak; karşımızdakileri dinler, açık konuşur, müşterilerimizle tek bir takım olarak beraber çalışırız. Yenilikçi alternatifler ve çözümler sunar, tüm etkinliklerimizde en üstün profesyonel hizmet standartlarını uygularız.

Müşterilerimize üç koldan verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile onları başarıya götürmek ve bu başarıda bir payımızın olması, GES Bilişim’in misyonlarından biridir. GES Bilişim ürünlerinden faydalanan veya başka ürünleri tercih etmiş olan fakat bizim danışmanlık hizmetimizi almak isteyecek tüm müşterilerimize, bilgi teknolojilerini iş prensipleri ve amaçları doğrultusunda en iyi şekilde kullanmaları konusunda danışmanlık sağlamaktayız.

Danışmanlık profesyonel bir sorumluluk duygusuyla beslenmelidir
Zira danışmanlık bizim için yol göstermenin ötesinde, bilişim danışmanlığı ve bizzat bilişim sektörüne belli bir standart getirmek, çıtayı hep yüksek tutmak ve müşterilerin sektörlerinde güçlü ve etkin bir yönetimle yer almalarına yardım etmektedir.
GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.