×
Hakkımızda

GES Bilişim, Son yıllarda başarılı bir şekilde tamamlamış olduğu ve halen bakımını üstlendiği ülkemizin gelişimine ve teknolojik altyapısına önemli katkılarda bulunan projelerde göstermiş olduğu başarılarla elde edilen deneyim ve motivasyon, bundan sonra üstleneceği projelerde de kuruluşumuzu ayrıcalıklı kılmaktadır.

Özel yazılım çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmış GES Bilişim, şu anda Türkiye 'nin önde gelen kamu kurum ve özel bankalarında yazılım çözümeri ile sektöre katkı sağlamaktadır

Amacımız; müşterilerimize rakiplerinden bir adım önde olma avantajını sağlayacak pratik ve yenilikçi çözümler sunmaktır.

Ülkemizin 2023 hedefleri için katma değeri en yüksek sektör olan yazılım sanayi olarak en önemli rollerden birini üstleniyoruz. Günümüzde yazılımlar hayatın her alanına girmiş durumda. Yazılım sektörü olarak bunu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. GES Bilişim olarak 2014 yılında stratejimizi çok net olarak belirledik.

Kısaca stratejimizin 2 yolu var, İhracat ve Kamuda yerli yazılım kullanımını arttırmak. PAZARIMIZI BÜYÜTMEK. Pazarımızı büyütürken: Ulusal'dan çok uluslar arası standartlarda yazılım geliştirme modeli ile ihtiyaçlarınızı / fikirlernizi yazılım çözümlerinize dönüştüren yaklaşımızla sizlere gururla yerli yazılım geliştiriyoruz.
GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.