×
İş Çözümleri
Taşınmaz Bilgi Sistemi
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında bulunan TAŞINMAZ ların takip ve kontrolü sağlar. TAŞINMAZ MAL YÖNETMELİĞİNE uygun olarak hazırlanmıştır ve yönetmelikte belirlenen bütün çıktı e icmalleri düzenlemektedir. Web tabanlı olarak hazırlanmıştır. Çok Kullanıcılıdır.
İntranet siteleri ve portallar, çalışanlara bilgiler sunup katılımlarını sağlayarak kuruluşu daha uyumlu ve verimli bir hale getirir. Ortak kaynak ve uygulamaları paylaşın. Zengin ve dinamik sayfalar aracılığıyla mesajınızı herkese iletin. GES CMS giriş sayfasında ve CMS mobil uygulamalarında sunulan kişiselleştirilmiş haberler sayesinde gelişmelerden haberdar olun.
İçerik yönetim sistemi
Kuruluşunuzdakilere bilgi sunun ve katılımlarını sağlayın
İntranet siteleri ve portallar, çalışanlara bilgiler sunup katılımlarını sağlayarak kuruluşu daha uyumlu ve verimli bir hale getirir. Ortak kaynak ve uygulamaları paylaşın. Zengin ve dinamik sayfalar aracılığıyla mesajınızı herkese iletin. İçerik yönetim sistemi giriş sayfasında ve mobil uygulamalarında sunulan kişiselleştirilmiş haberler sayesinde gelişmelerden haberdar olun.
Kentteki mülkiyet bilgileri, imar planları, altyapı bilgileri, bina, işyeri, konut envanterleri, yerel vergi kayıtları gibi, e-Belediye, Borç Ödeme, Sorgulama, Sosyal yardımlar yönetimde destek sağlayan tüm bilgileri içinde tutar. Belediyelerin işleyişinin bilgisayar ortamında yapılmasını temin ederek birimler arasında güçlü bir koordinasyon sağlar
Görüntülü sesli ve yazılı olarak Her bir eğitimci aynı anda Binlerce kişiye ders verebilecek, binlerce öğrenci ise ister bilgisayarından isterse cep telefonundan derslere online katılabilecek.Eğitimciye canlı sorular sorabilme imkanı sunan, masaüstü, intraktif tahta,url ve dökümasyon paylaşımı yaparak ders anlatımlarınızı görsel ve heyecan verici hale getirebilirsiniz.
Uzaktan Eğitim Sistemi
Reiys
Ülkemizde onaylı endikasyon dâhilinde ilaçla tedavisi mümkün olan hastalıklar için endikasyon dışı ilaç kullanımına izin verilmez. Ancak, bilimsel veriler doğrultusunda belirgin avantaj sağlayan tedavi seçenekleri olması durumunda, endikasyon dışı ilaç kullanım talebi Kurum tarafından değerlendirilir
Tarımsal Üretim Kredisi, çiftçiye (üreticiye),ekim-dikim, gübreleme, sulama, hasat toplama dönemindeki tüm finansal ihtiyaçları karşılama amacıyla geliştirilmiş olan bir yazılım çözümüdür. Tarımsal kredileri değerlenmek amacı ile geliştirilen bu yazılım çözümü
Tarımsal Üretim Kredisi
Tüp Bebek Bilgi Sistemi
Tüp Bebek Bilgi Sistemi; çiftlerin detaylı öyküleri, muayene ve tetkik sonuçları, yumurta geliştirilmesi sırasındaki günlük ultrasonografi sonuçları ve hormon değerleri, yumurta toplama, embriyo kültürü ve embriyo transferi işlemleri istatistiki veri alınacak şekilde detaylı kaydedilmektedir.
GES Bilişim, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden İnnova, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. J2EE ve .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözüm sunar.
Özel Yazılım Geliştirme
Kurumsal Sistem Entegrasyonu
Günümüzün teknolojiye bağımlı iş ortamında, iş hedeflerini altyapı yatırım ve performansı ile ilişkilendirmek başarı için kritiktir. Kurumsal sistem entegrasyonu sonucunda kurumsal BT operasyonlarında maliyet ve risk düşürülebilmekte, şirketin performansı ve gelişmeleri takip etme süresi iyileştirilebilmektedir.
Hazırladığımız yazılım projelerinin teslimi sonrasında müşterilerimize bakım, destek ve servis hizmeti sunmaktayız. Satış sonrası hizmetleri, müşterimizin ihtiyaç duyacağı bakım destek ve servis gereksinimlerini, hizmetin süresi ve bakım hizmet kapsamı önerilerimizle birlikte paylaşır, müşterilerimizin belirleyeceği kapsam ve süre doğrultusunda hizmet anlaşmaları sunarız.
Proje Bakım ve Servis Hizmetleri
GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.