×
Şirket Profili

GES Bilişim: Özel yazılım geliştirme, danışmanlık ve sistem entegrasyonu hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Bankacılık ve Finans sektöründe yer alan seçkin firmalar temel müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Günümüzde özellikle kurumsal firmaların iş potansiyellerinin artması ve çeşitlenmesi ile beraber karşılık gelen bilişim ihtiyaçları da artmakta ve çeşitlenmektedir. Gereksinimlerin çeşitlenmesi paralelinde farklı farklı ihtiyaçların birbirleri ile entegre olacak şekilde giderilmesini gerektirmektedir.

Bu ihtiyaçlara sadece;

  • Çözüm ve yöntemi üzerinde bilgi sahibi olan
  • Proje yönetiminde etkin, proje bitiş tarihinin önemini bilen ve tüm resmi büyük çerçeveden görebilen
  • Proje-Yazılım süreçlerine ve standartlarına hakim, sistemli hareket eden
  • Birbirleri ile uyumlu çalışabilen
  • Çalışmaların tüm detaylarını kabul gören standartlarda dokümante edebilen

profesyonel kadrosu ile cevap verebilecektir.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık: GES Bilişim sektörde kaydadeğer tecrübesi bulunan profesyonel ekip ve “end-to-end” proje yaklaşımı ile (V-Model) bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Outsource ve Optimizasyon: Danışmanlık ve proje yönetimi çalışmalarımızın dışında müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik outsource destek ve optimizasyon çözümleri hizmetleri sunmaktayız.

Kalite Politikası: Özel Yazılım Projeleri Geliştirerek Bu Projelerin Teknik ve Bakım Destek Hizmetleri konularında faaliyet göstermekte olan GES Bilişim'in faaliyetlerini ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde sunarak sürekli tercih edilen, dünya standartlarında bir firma olmaktır.

Misyonumuz: Uluslararası global büyük ölçekli kurumların kendine özgü bilişim projelerini geliştirirken edinmiş olduğumuz deneyimlerimiz ışığında, yurt dışı veya yurt içi firmanın kaynaklarına gereksinim duymadan kaliteli, güvenilir ve kuruma özel anahtar teslimi yazılım sistemlerinin geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyon: Kurulduğu günden başlayarak sürekli büyümekte olan GES Bilişim, uzun koşan bir firma olmayı ve geçmişinde başarıyla bitirmiş olduğu projelere benzer farklı sektöreki kurumların kendisine özgü büyük ölçekli yazılım sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulamaya konması projelerinde uluslararası global ilk akla gelen öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

GES Bilişim ve Danışmanlık | Copyright © 2014-2017 | Tüm hakları saklıdır.